Akademia Górnika Zabrze vs APN Knurów 2:2

V liga okręgowa Młodzik D2

VIII kolejka

Akademia Górnika Zabrze 2:2 APN Knurów

” przed spotkaniem z drużyną Akademii Górnika Zabrze nie trzeba było nikogo motywować, każdy wiedział, że należy wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności. Początek spotkania to walka o dominację w środkowej strefie boiska. Wraz z upływem czasu gospodarze coraz dłużej utrzymywali się przy piłce ale groźniejsze sytuacje stwarzała Nasz drużyna. Do przerwy wynik 2:1 dla gospodarzy a bramkę z rzutu karnego dla Nas strzelił Igor Żaba, który pewnie pokonał bramkarza Górnika. Druga połowa podobnie jak pierwsza bardzo wyrównana, gospodarze chcieli zamknąć mecz i strzelić bramkę na 3:1 ale nasza zespół bardzo dobrze się ustawiała i rozbijała ataki. W końcówce spotkania mieliśmy parę dogodnych sytuacji a jedną z nich wykorzystał Dominik Teńczyński który w pojedynku sam na sam z bramkarzem nie dał mu żadnych szans i na 2 minuty przed końcem ustalił wynik spotkania. Brawa dla chłopaków za podejście do meczu, nieustępliwość oraz walkę do końca. ”