Śląska Liga Kadetek w siatkówce

Kolejny mecz w Śląskiej Lidze Kadetek w siatkówce 24.11.2015 r. godz. 17.45
Kadetki w drugim meczu rundy rewanżowej zmierzą się z drużyną KS Burza Borowa Wieś MOSiR Mikołów. Informacje na plakacie. Zapraszamy.

12239607_990019214384630_2774567693015713691_n

W meczu wyjazdowym ulegliśmy 1 : 3 w setach 17:25/25:17/15:25/23:25, z MCKiS UKS Trójka II Jaworzno. W każdym secie, nasze zawodniczki pozwalają przeciwniczkom, na uzyskanie kilku punktowej przewagi. W I secie, grę dopiero rozpoczynamy od wyniku 1:4. Mocna zagrywka Dżesiki pobudza naszą drużynę do gry. Doprowadzamy do wyniku 9:9. Zagrywki Wiktorii i dobra gra całej drużyny doprowadza nasz zespół do pięciopunktowej przewagi. Jest 15:10. Zawodniczka Jaworzna mija nasz blok. Mocną zagrywką doprowadzają do remisu 15:15 a dobrą grą do 15:19. Kadetki TKKF nie potrafią się pozbierać i przegrywamy 17:25. Drugi set rozpoczynamy tym razem od 0:4. Doprowadzamy do wyniku 6:6. Tym razem zawodniczki uważnie grając, kontrolują grę do wyniku 15:15. Dobra zagrywka, blok i atak naszej drużyny i mamy 20:15. Uzyskanej przewagi tym razem nie tracimy i wygrywamy 25:17. Zawodniczki podbudowane zwycięstwem w II secie, trzeciego seta zaczynają ostro i jest 4:1. Jednak zawodniczki Jaworzna przystępują do ataku. Mocną zagrywką wyrównują a dobra gra drużyny doprowadza do uzyskania przewagi 4:9 i 7:15. Niestety nie potrafimy odrobić strat i przegrywamy seta 15:25. W czwartym secie od wyniku 3:3, nasze zawodniczki podłamane trzecim setem nie potrafią nawiązać równej walki. Przegrywamy 3:9, 8:14. Przy wyniku 13:21, następuje nagły zwrot sytuacji. Nasze zawodniczki rozluźnione zdobywają kilka punktów: 14:21, 15:22, 17:23. Mocna zagrywka Kamili i dobra gra w polu całej drużyny i jest 22:23.
Jednak zawodniczki Jaworzna nie dają za wygraną i ostatnie piłki należą do nich. Przegrywamy 23:25. Cały przebieg meczu pokazuje, że naszym zawodniczkom brakuje, prowadzenia wyrównanej gry od początku seta. Rozkręcamy się gdy gonimy wynik. Oznacza to, że mamy wolę walki tylko jeszcze brakuje nam doświadczenia ligowego.