KnurówSport i rekreacja

️MTS Knurów 4:4 Unia Opole – 7.Kolejka I Ligi Futsalu Kobiet

MTS Knurów 4:4 Unia Opole

Remisem zakończył się wczorajszy mecz drużyny z Knurowa przeciwko Unii Opole. Piłka aż 8 razy kończyła swój lot między słupkami bramki.

Mecz od początku budował wysokie emocje, już 10 sekund po pierwszym gwizdku przyjezdne zaznaczyły swoją obecność mocnym strzałem, który ulokował futbolówkę w bramce. Gospodynie szybko odpowiedziały na stratę i 20 sekund później wyrównały wynik. Zdobyta bramka mocno zmotywowała dziewczyny i po dwóch minutach Ekipa z Knurowa prowadziła już 3:1. Do przerwy zawodniczki z Opola wykorzystując błędy w obronie MTSu wyrównały wynik i oba składy udały się do szatni z trzema golami na koncie.

Po przerwie każda z drużyn rówmomiernie ostrzeliwała bramke rywali jednak bez efektów. Długo kazały na nie czekać bo zaledwie 2 minuty przed koncem spotkania nasze Panie zdobywając gola podniosły wynik na 4:3. Strata bramki zadziałała na przeciwniczki jak „zapalnik” i ostatnie sekundy spotkania atakowały naszą bramkę. Jak się okazało skutecznie, bo zaledwie niecałą minutę przed końcowym gwizdkiem doprowadziły do remisu.