NewsySport i rekreacja

Kolejny wakacyjny turniej za nami

W dniu wczorajszym na popularnym knurowskim Orliku rozegrany został kolejny podczas tegorocznych wakacji Turniej Piłki Nożnej Drużyn 6-osobowych do lat 16. Do rywalizacji zgłosiło się aż 6 zespołów, w których zagrało 42 chłopców w różnych wieku. Świadczy to o tym, że zainteresowanie akcją „Lato z MOSiR” jest naprawdę spore, akcja ta jest potrzebna i przynosi zamierzone rezultaty. Zwycięzcą turnieju została ekipa Batalionu Łogierów, która w finałowym meczu pokonała kolegów z FC Kolonija 2-0.

Drużyny w drodze losowania zostały podzielone na 2 grupy i zagrały mecze systemem „ligowym”. Do półfinałów awansowały dwa najlepsze zespoły z każdej grupy i rozegrały ze sobą mecze o awans do finału. Pokonani zmierzyli się w „małym finale”, w którym zespół Solor United pokonał FC JaBajBaj 5-2 i zdobył brązowe medale.

mos1

Zwycięzcy turnieju zagrali w składzie: Krzysztof Bochniak, Kamil Mucharski, Sebastian pawlik, Krzysztof Wesoły, Arek Mucharski, Bartek Zając, Kacper Winiarczyk, Adam Zawadzki