Knurów: W ogniu rocka – nie przegap tej eksplozji!
Nie masz jeszcze planów na sobotni wieczór? W takim razie mamy dla Ciebie propozycję, której nie możesz przegapić! W Art CK odbędzie się koncert inaugurujący trasę koncertową zespołu DEEP Band, który zrodził się właśnie w Knurowie. Fani lat 90-tych będą mogli zanurzyć się w grunge’owej atmosferze i przeżyć niesamowitą muzyczną podróż.
Zespół DEEP Band zabierze nas w świat surowych riffów, mocnych emocji i ciężkich brzmień, które zdominowały scenę muzyczną lat 90-tych. Podczas koncertu będzie można usłyszeć kawałki z ich debiutanckiego albumu „Pieces of Reality”. To będzie wieczór pełen energii, intensywnych doznań i autentycznych dźwięków, które przeniosą słuchaczy w czasach grunge’u.
Na scenie nie zabraknie również supportu. Zagra zespół The Zebers, który także pochodzi z Knurowa. Kapela tworzy wyjątkową mieszankę muzyki country i rocka. Z ich humorystycznymi tekstami pełnymi odniesień do kotów, językowych gierek i odrobiną szaleństwa, na pewno nie zabraknie uśmiechu na twarzy słuchaczy.
Wydarzenie odbędzie się w Art CK przy ulicy Wincentego Witosa o godzinie 19:00, a wstęp na koncert jest całkowicie bezpłatny! To doskonała okazja, by spędzić sobotni wieczór w towarzystwie świetnej muzyki, z mocną dawką lat 90-tych w tle.
Fot. Agnieszka Łyko