Knurów: Kolejka zaciętych spotkań

Pod znakiem wyrównanych spotkań stała wczorajsza kolejka Knurowskiej Ligi Orlika. Żadna z 10 drużyn nie strzeliła wczoraj więcej niż cztery gole, a dwa spotkania zakończyły się różnicą jednej bramki.

Czołowe zespoły wygrały swoje mecze, a najtrudniej wygrana przyszła drużynom Tritechu i Best Teamu. Ci pierwsi pokonali Snus Spirit, który do ostatnich minut walczył o remis, z kolei Best Team przegrywał z Energy Process już 0:2 i dopiero w drugiej połowie przychylił szalę wygranej na swoją korzyść. Po wczorajszych meczach wiadomo już, że prowadzące w tabeli Tritech i Rawimex zapewniły sobie grę w grupie mistrzowskiej.

Niemniej ciekawie było w spotkaniu drużyn, które do wczoraj nie zdobyły punktu. Turkusy odniosły historyczne zwycięstwo pokonując Ballersów 3:1. Organizatorzy i piłkarze KLO pamiętali wczoraj o zmarłym piłkarzu Waldemarze Pindurze. Przed każdym spotkaniem uczczono jego pamięć minutą ciszy. Przyłączył się do tego obecny na wczorajszych meczach prezydent Tomasz Rzepa.

WYNIKI 5 KOLEJKI:

Junus Team – Ballers 3:0 (2:0)
⚽Bramki: K. Mechliński 2, M. Bogumiło

PromiLove – Rawimex 1:4 (1:1)
⚽Bramki: A. Koczot – Mat. Birówka 3, K. Kramarzyk

Snus Spirit – Tritech Farma Podkarpacka 3:4 (1:2)
⚽Bramki: J. Jurczyga, B. Surówka, S. Soberka – M. Żylski, M. Mikulski, G. Górka, G. Suchanek

Best Team – Energy Process 3:2 (0:2)
⚽Bramki:W. Skała 2, M. Nowosielski – M. Duda, P. Przesdzing

Ballers – FC Turkusy 1:3 (1:1)
⚽Bramki:P. Grzyb – D. Stefański, D. Langner, D. Buchta

Bud-Expert TKKF – Junus Team 4:1 (2:0)
⚽Bramki:P. Ziaja 4 – K. Mechliński

Info: MOSiR Knurów