Czerwionka-LeszczynySport i rekreacja

Czerwionka-Leszczyny: Płomień Czuchów przegrał na własnym boisku z LKS Dąb Dębieńsko 0:5 (0:1)

W czwartek w ramach 24. kolejki Rybnickiej Klasy B, pierwszy zespół Płomienia Czuchów przegrał na własnym boisku z LKS Dąb Dębieńsko 0:5 (0:1).

Spotkanie derbowe rozegrane na boisku w Czuchowie z zespołem czołówki ligowej tabeli, z którym na jesień przegraliśmy 2:1.

Pierwsza połowa była zacięta i wyrównana, a obie drużyny stworzyły sobie kilka okazji na zdobycie bramki. Jednak to goście zdobywają jedyną bramkę w tej części meczu, po rzucie wolnym w 19. minucie i do przerwy przegrywaliśmy 0:1.

W drugiej połowie nasz zespół zagrał słabo. Mimo kilku stworzonych sytuacji, nie potrafił przełamać linii defensywnej oraz pokonać bramkarza drużyny gości, a do tego popełniał mnóstwo prostych błędów. Drużyna z Dębieńska skrzętnie je wykorzystała i po trzech bramkach z wrzutek zza linii bocznej oraz rzucie karnym, wygrywa łatwo to spotkanie.

Ostatecznie po bardzo słabym meczu w naszym wykonaniu, drużyna Dębu Dębieńsko wygrywa wysoko i zasłużenie 0:5. 😢