Knurów: Pogrom na początek

Knurowskie Towarzystwo Koszykówki JS Invest rozpoczęło sezon od imponującego zwycięstwa, pokonując na wyjeździe rezerwy KKS-u Mickiewicz Romus Katowice 105:34. Drużyna pod wodzą trenera Marcina Reszkiewicza dominowała na parkiecie od samego początku, sukcesywnie powiększając swoją przewagę.

Zespół z Knurowa zdominował grę już od pierwszej kwarty, szybko zdobywając znaczną przewagę punktową, którą regularnie zwiększał z każdą minutą. Mecz przebiegał pod pełną kontrolą KTK JS Invest, a zwycięstwo ani przez chwilę nie było zagrożone.

Bardzo dobre spotkanie rozegrał Wojciech Kuśmierz, który zdobył 20 punktów dla swojej drużyny i walnie przyczynił się do wygranej swojej drużyny.

KKS II Mickiewicz Romus Katowice – KTK JS Invest Knurów 34:105 (9:29; 10:19; 9:28; 6:29)

KKS II: Łączny 6 punktów, Trzepietowski 0, Matuszczyk 2, Szczypka 7, Dudek 0, Głaz 4, Podulka 7, Śliwiński 3, Piwczyk 5.

KTK: Kończakowski 15 punktów, Tobiasz 7, G. Nowak 10, Ahaltsev 11, Kaniewski 3, J. Nowak 16, Tobiasz 2, Wania 10, Kusyk 0, Kuśmierz 20, Domżoł 11.