Knurów: Wygrana i porażka

Drużyna młodziczek TKKF Szczygłowice rozegrała kolejne spotkania, mierząc się z zespołami KPKS Halemba i UKS Synergia Katowice. W pierwszym meczu zespół z Knurowa przegrała z drużyną KPKS Halemba 0:2. Sety zakończyły się wynikami 15:25 oraz 21:25. W drugim spotkaniu z UKS Synergia Katowice młodziczki odniosły zwycięstwo, wygrywając 2:1. Pierwszy set przegrały 22:25, lecz w kolejnych dominowały, wygrywając 25:17 i 15:8.

Zawodniczki musiały dostosować się do warunków niskiej sali gimnastycznej, jednak dzięki wsparciu kibiców i rodziców poradziły sobie bardzo dobrze. Trenerzy i zawodniczki serdecznie dziękują za doping. W najbliższy weekend drużyna zmierzy się z liderem swojej grupy w Mysłowicach w sobotę, a w niedzielę zagra z wiceliderem w Katowicach.

Info: TKKF Szczygłowice