Czerwionka-LeszczynyInformacjeMiasto i Gmina Czerwionka-LeszczynySport i rekreacja

Czerwionka-Leszczyny: Płomień Czuchów wygrywa pierwszy sparing

Płomień Czuchów odniósł zdecydowane zwycięstwo w swoim pierwszym meczu kontrolnym przed nadchodzącym sezonem 2024/25 Rybnickiej Klasy A. Na własnym boisku pokonał LKS 35 Gierałtowice rezultatem 7:2. Spotkanie, rozegrane w wymiarze czasowym trzech tercji po 30 minut, dostarczyło licznych emocji zarówno zawodnikom, jak i kibicom.

Wynik spotkania na korzyść Płomienia Czuchów zapewnili: Kacper Nielaba, który zdobył trzy bramki, Rafał Karpowicz z dwoma trafieniami, Igor Krupiński oraz emerytowany zawodnik Kędzior, który również wpisał się na listę strzelców.

Kolejnym sparingpartnerem Płomienia Czuchów będzie zespół KS Świerklany. Mecz kontrolny odbędzie się w piątek, 2 sierpnia o godzinie 18:00 na boisku w Czuchowie. Zespół z Czuchowa szykuje się do nowego sezonu z rosnącym optymizmem i przygotowuje się do dalszych wyzwań na boisku.