GierałtowiceGmina GierałtowiceInformacjeNewsySport i rekreacja

Pułtusk/Gierałtowice: Garda z workiem medali podczas Młodzieżowych Mistrzostw Polski

W dniach 16-21 października w Pułtusku odbyły się Młodzieżowe Mistrzostwa Polski U-23 kobiet i mężczyzn w boksie olimpijskim.

W mistrzostwach wystąpiło 215 pięściarek i pięściarzy ze 128 klubów z 16 okręgów z całej Polski. Bardzo dobry występ zanotowały zawodniczki i zawodnik Gardy Gierałtowice, którzy w komplecie zameldowali się w strefie medalowej Mistrzostw!

Podsumowując medale zdobyli:

– Małgorzata Pępek Mistrzyni Polski
– Roksana Hajduk Wicemistrzyni Polski
– Izabela Rozkoszek Wicemistrzyni Polski
– Maria Pępek brązowy medal
– Damian Hofman brązowy medal

Miło nam poinformować że w klasyfikacji klubowej zawodniczki Gardy zajęły ll miejsce! Tytuł drużynowych Mistrzyń zdobyły pięściarki BKS Skorpion Szczecin, trzecie miejsce Sporty Walki Gostyń.

W klasyfikacji medalowej wśród kobiet Gardzianki wyprzedziły Skorpion Szczecin i Sporty Walki Gostyń.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Jako trener chciałem wszystkim serdecznie podziękować za start w mistrzostwach.

Dziewczyny i Damian pokazali na Pułtuskim ringu charakter i wielką wolę zwycięstwa czego efektem są medale które zdobyli! Jestem bardzo zadowolony z ich występu i dumny, że mam przyjemność z nimi pracować!

Wracamy do Gierałtowic zmęczeni ale bardzo szczęśliwi i zadowoleni z końcowego sukcesu. Nasi zawodnicy udowadniają, że ich ciężka praca na sali nie idzie na marne!

Wyjazd współfinansowany z budżetu Gminy Gierałtowice. Dziękujemy również naszym sponsorom na których zawsze możemy liczyć!

Info: Garda Gierałtowice