PilchowiceSport i rekreacja

Naprzód Żernica vs Gwarek II Ornontowice 5:2

Po pechowej porażce w Kozłowie w sobotnie popołudnie przy Górniczej 35 Naprzód w 11.kolejce Majer A klasy mierzył się z rezerwami Gwarka Ornontowice. W spotkanie lepiej wchodzą przyjezdni i to oni są bliżsi otwarcia wyniku spotkania, jednak z czasem trwania pierwszej połowy to nasi zawodnicy zdecydowanie przeważają na boisku, jednak brakuje postawienia kropki nad i.

W końcu w 37 minucie wynik otwiera Łukasz Balon, który po 6 minutach od pierwszego gola kompletuje hattricka i nasz zespół prowadzi 3:0. Kiedy wydawało się, że takim wynikiem zakończy się pierwsza część meczu, to w ostatniej akcji drużyna z Ornontowic zdobywa bramkę na 3:1.

Po przerwie Naprzód szuka kolejnych bramek, jednak to goście po golu z rzutu karnego łapią kontakt, w 76 minucie prowadzenie naszego zespołu podwyższa Michał Zieliński, który w 92 minucie ustala wynik meczu na 5:2.

W przyszłą niedzielę wyjazd do Wielowsi.

Naprzód Żernica – Gwarek II Ornontowice 5:2 (3:1)