GierałtowiceNewsySport i rekreacja

Gierałtowice: VI Międzynarodowy Memoriał Bokserski o Puchar Wójta Gminy Gierałtowice im. Tadeusza Łady

30.11.2019 w Gierałtowicach odbył się VlMemoriał im.Tadeusza Łady o Puchar Wójta Gminy Gierałtowice.Kibice zobaczyli 15 walk turniejowych oraz 4 walki towarzyskie.W memoriale wystąpili pięściarze i pięściarki z 13 klubów z całej Polski z takich miast jak Łódź,Cieszyn,Jaworzno,Pszów,Kraków, Jastrzębie -Zdrój , Katowice,Bochumin Czechy,Gliwice,Lwów Ukraina,Busko -Zdrój ,Piława Górna oraz gospodarz turnieju Garda Gierałtowice.

Gościem specjalnym na turnieju był Wójt Gminy Gierałtowice Pan Leszek Żogała ,Starosta Gliwicki Pan Waldemar Dombek oraz Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury Gierałtowice Pan Piotr Rychlewski .Walki stały na bardzo dobrym poziomie sportowym oraz organizacyjnie klub z Gierałtowic stanął na wysokości zadania.Puchar Wójta Gminy Gierałtowice zdobyła zawodniczka Gardy Gierałtowice Milena Mandziej najlepszym zawodnikiem KS Garda Gierałtowice uznano Dawida Zarzekę .

W klasyfikacji drużynowej zwyciężyli reprezentanci Gardy Gierałtowice drugie miejsce zajęła drużyna Włókiennika Łódź ,trzecie miejsce zajęła drużyna Boks Ciszewski Piława Górna z Dolnego Śląska.

Walki transmitowane były na żywo w największym portalu bokserskim w Europie Bokser Org gdzie na żywo Turniej oglądało ponad 2500 osób w 60 krajach Całego Świata!

10. 48kg Patryk Zając Garda-Przemysław Schunke Carbo Remis
11. 66kg Michał Jakimienko Sokół Gliwice-Tobiasz Stanisławczyk Boks Ciszewski 3-0
12.60kg Oliwier Andra Garda-Oskar Brzozok Jastrzębie 1-2
13. 60kg Marian Wesołowski Katowice-Dawid Turek Garda 0-3
14. 48kg Milena Mandziej Garda-Oliwia Dziekańska Łódź 3-0
15. 81kg Ignacy Frączek Garda-Radosław Duda Garda 3-0

Zarząd KS Garda Gierałtowice serdecznie dziękuje wszystkim klubom za przybycie .Do zobaczenia za rok!!!

Info: Garda Gierałtowice