KnurówSport i rekreacja

III Liga Wojewódzka B1 Junior Młodszy GKS Piast Gliwice – Concordia Knurów 3:1 (0:0)

III Liga Wojewódzka B1 Junior Młodszy

GKS Piast Gliwice – Concordia Knurów 3:1 (0:0)

Spotkanie rozstrzygnęło się w drugiej połowie, w pierwszej mecz był bardzo wyrównany. Podopieczni trenera Skrzypczyka spisywali się znakomicie w tegorocznej edycji zabrakło niewiele aby w rozgrywkach zająć znakomite 2 miejsce.
W spotkaniu z niepokonanym Piastem przez długi okres czasu aż do 80 minuty utrzymywał siw wynik 1:1 który dawał nam szansę walki o 2 miejsce. Końcówka należała jednak do gospodarzy którzy już tradycyjnie zwycięskie bramki strzelają nam do domu.
Trener Skrzypczyk za naszym pośrednictwem chce podziękować zawodnikom za postawę w całej rundzie i mimo zajęcia miejsca niepremiowanego awansem czuje satysfakcję z wykonania zadań przez zawodników.
Honorową bramkę bezpośrednio z rzutu rożnego strzelił Kocur.
Czeka nas jeszcze jedno spotkanie z Koroną Bargłówka.