Sport i rekreacja

Czwarta kolejka III Ligi Wojewódzkiej Trampkarzy: Polonia Bytom – APN Knurów (rocznik 2003) 1:3

Czwarta kolejka III Ligi Wojewódzkiej Trampkarzy za nami.

Polonia Bytom – APN Knurów (rocznik 2003) 1:3

Zawodnicy knurowskiej Akademii w meczu wyjazdowym mierzyli się dziś z Polonią Bytom. Mecz od pierwszej do ostatniej minuty prowadzony był w wysokim tempie, jednak to Akademicy mieli w tej potyczce więcej argumentów wygrywając na trudnym terenie 1-3. Wynik w 22 minucie fenomenalnym strzałem z narożnika pola karnego otworzył Oli Wiora. W drugiej odsłonie na 0-2 podwyższył Szymon Soberka, pewnym strzałem posyłając piłkę obok bezradnego bramkarza. W 57 minucie po podaniu od Kacpra Guzery na 0-3 strzela Eryk Piszczek. W końcówce meczu arbiter odgwizdał rzut karny dla gospodarzy, po wątpliwym faulu Kacpra Guzery. Zawodnik Polonii strzałem obok słupka ustalił wynik spotkania na 1-3.

Cała drużyna rozegrała dziś dobre zawody i odniosła 4 zwycięstwo ligowe. Byliśmy drużyną bardziej dojrzałą i konsekwentnie dążyliśmy do realizacji swoich zadań. W kolejnym meczu podejmiemy na własnym boisku Akademię Pyskowice, która jak dotąd również odniosła 4 zwycięstwa. Zapowiada się ciekawe spotkanie, na które serdecznie wszystkich zapraszamy.

Radość zawodników APN Knurów z rocznika 2003 po wygranym meczu z Polonią Bytom.

Bramki strzelali:
22′ Wiora (asysta Mechliński) 0:1
49′ Soberka (asysta Guzera) 0:2
57’ Piszczek (asysta Guzera) 0:3
69′ Polonia 1:3