Wczoraj reprezentanci naszej szkoły w Unihokeju wzięli udział w międzyszkolnych zawodach Unihokeja organizowanych w Gliwicach przez ZSO nr 7 w Gliwicach.

W debiucie naszych zawodników po losowaniu trafiliśmy na bardzo silna grupę. Gospodarze czyli ZSO nr 7 w Gliwicach, MOS Gliwice, MOS Wojska. Natomiast w drugiej grupie zagrały drużyny ZSS nr 40 Zabrze, ZSS nr 6 Rybnik oraz ZSS przy Ośrodku Leczniczo – Rehabilitacyjnym Kamieniec – Zbrosławice .

Nasz pierwszy mecz w debiutowych zawodach z unihokeja dał nam solidna lekcję tej gry. Wynik 0:6 z zwycięzcami poprzedniej edycji tych zawodów pokazał nam jak trzeba grać w ten sport. Idąc tym tropem nasi zawodnicy wzięli sobie do serca solidna lekcję i zaprezentowali się bardzo dobrze grając z poprzednimi finalistami MOS Wojska i poprzez swoją walkę zaangażowanie i bardzo dobrą postawę bramkarza Szymona Badurę mecz zakończył się remisem. Bramki w tym meczu strzelali dla nas Krzysztof Chrzanowski oraz Zuzia Kentnowska .

Po meczu widać było że nasi zawodnicy szybko się uczą i w ostatnim meczu po słabym początku gdzie przegrywaliśmy 1:0 zawodnicy obudzili się a prawdziwą formą i instynktem strzeleckim błysnął Sebastian Ślósarczyk, który strzelił 4 bramki i takim wynikiem zakończyło się to spotkanie.

Niestety jedno zwycięstwo i remis okazało się nie wystarczające aby wyjść z grupy i awansować do półfinałów, lecz jako debiut w takich zawodach postawę zawodników trzeba ocenić jako fantastyczną. Walka zaangażowanie i pomoc sobie nawzajem wszystkich była naprawdę wspaniała. Wielkie brawa dla całej drużyny.

Szkole nasza reprezentowali: Szymon Badura, Zuzanna Kentnowska, Sebastian Ślósarczyk, Krzysztof Chrzanowski, Piotr Zieliński, Jurek Dudziński, Olaf Rzeszutek.

Info: ZSS w Knurowie