artykuł sponsorowany
=================

   Pomimo panującej pandemii branża budowlana nie zwalnia, co jest dobrą informacją zarówno dla zatrudnionych w niej pracowników, jak i klientów oczekujących na odbiór nowych nieruchomości.

   Akcja #zostańwdomu pokazała, jak duże znaczenie ma komfort naszych warunków mieszkaniowych. Nidy wcześniej nie docenialiśmy tak mocno własnego ogródka, tarasu czy choćby niewielkiego balkonu. W naszym mieście nie brakuje bloków z wielkiej płyty, w których PRL-owska myśl twórcza skupiała się na zapewnieniu lokalu, niekoniecznie dbając o wygodę czy komfort życia jego użytkowników.

   Dzisiaj mieszkańcy, szczególnie osoby starsze czy z ograniczeniami ruchowymi, coraz trudniej znoszą brak udogodnień – wind przy wyższych kondygnacjach lub wspomnianych balkonów. Na szczęście te czasy za nami i aktualne inwestycje przygotowywane są tak, by odpowiadać na potrzeby kupujących. Udostępnienie możliwości spędzania czasu na świeżym powietrzu każdemu mieszkańcowi, niezależnie od rodzaju zabudowy, to trend obowiązujący wśród deweloperów.

Podobne założenia uwzględniło w swojej nowej inwestycji konsorcjum firm Arcus i Solida. Panowie Sygut, Pindur i Górka bazując na wieloletnim doświadczeniu i licznych wykonanych realizacjach, przygotowało kolejny projekt szyty na miarę.

   Propozycja spotkała się z dużym zainteresowaniem i jak przekazał nam Daniel Górka, sprzedano już ponad 60% oferowanych lokali. Inwestycja zlokalizowana jest w cichej i zielonej dzielnicy Knurowa, na skrzyżowaniu ul. 26 Stycznia i Zimowej. Malownicza okolica oraz bliskość centrum miasta jest głównym czynnikiem rozbudowy nowego osiedla, które aktualnie jest najbardziej atrakcyjną częścią Knurowa.

    W niedużej odległości znajdziemy sklepy, piekarnię, przedszkole, szkołę i aptekę.  Miasto jest doskonale skomunikowane – bliskość dwóch autostrad A1 (7min.), A4 (7min.) daje szybki i wygodny dostęp do wszystkich śląskich miast (dojazd do Katowic, Zabrza, Chorzowa czy Rudy Śląskiej zajmie nam średnio 20 min., do centrum Gliwic dostaniemy się w około 10 min, a do Żor lub Rybnika w około 15 min).

    Odległość ta gwarantuje jednocześnie komfort dojazdu do pracy, jak i spokój, możliwość odpoczynku w otoczeniu zieleni i atmosferze małego miasteczka.

    Uwagę zwraca nowoczesna architektura – budynek składa się z 4-kondynacji i jest wyposażony w windę. Na ostatnim piętrze znajdują się trzy apartamenty typu penthouse z rozległymi tarasami. Pozostałe kondygnacje składają się z 5 mieszkań zróżnicowanych pod względem metrażu i aranżacji, od najmniejszego 2 – pokojowego o metrażu 57m2 do mieszkania 3 – pokojowego z WC, łazienką, garderobą i holem o metrażu 85m2. Do mieszkań na parterze istnieje możliwość dokupienia ogródków o powierzchni około 100m2, a apartamenty kondygnacji 1 i 2 posiadają nowoczesne i przestronne balkony. Do każdego mieszkania jest możliwość dokupienia komórki lokatorskiej.

    Co ważne działka jest wolna od szkód górniczych, a wygodę użytkowania podnosi ogrzewanie z miejskiej sieci ciepłowniczej. Dojazd do działek prowadzi droga asfaltową, drogi wewnętrzne, chodniki i podejścia wykończone zostaną kostką brukową, natomiast parkingi – kostką ażurową.

   Do każdego apartamentu przynależy jedno miejsce parkingowe. 

     Czekamy z niecierpliwością na efekty prac, a zainteresowanych zamieszkaniem na nowym osiedlu zapraszamy do biura firmy SOLIDA w Knurowie przy ul. Jęczmiennej 4 (tel. 32 718 69 68, e-mail biuro@solida.com.pl)  oraz na stronę www.solida.com.pl.

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here