Zakończono poszukiwania dwóch dziewczyn z Rybnika

0
676

Rybniccy policjanci zakończyli poszukiwania 13 oraz 16-latki z Rybnika. Dziewczyny zostały odnalezione przez policjantów zajmujących się poszukiwaniami osób. Małoletnie trafiły już pod opiekę pracowników placówki opiekuńczo-wychowawczej.

Rybniccy policjanci rozpoczęli poszukiwania małoletnich, które w nocy z 20/21 czerwca 2017 roku, wyszły z Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Rybniku przy ul. Barbary. Dziewczyny nie nawiązały kontaktu z opiekunami, którzy zaniepokojeni tym faktem, złożyli zawiadomienie o zaginięciu. Stróże prawa sprawdzili okoliczne szpitale, ośrodki, parki, dworce, przystanki i miejsca, w których mogły przebywać zaginione. Mundurowi ustalili, że dziewczyny mogą przebywać razem. W akcję zaangażowały się również media, które nagłośniły sprawę i opublikowały zdjęcia zaginionych. Dzisiaj rano, policjanci z Zespołu ds. Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Miejskiej Policji w Rybniku, odnaleźli zaginione. 13 oraz 16-latka, trafiły już pod opiekę pracowników placówki opiekuńczo-wychowawczej.

Dziękujemy wszystkim dziennikarzom, którzy pomogli policjantom Komendy Miejskiej Policji w Rybniku w poszukiwaniach, publikując informację oraz wizerunek zaginionych w środkach masowego przekazu.

 

info: KMP Rybnik