XXIV Międzynarodowy Bieg Uliczny i XXI Mistrzostwa Polskich Górników

0
618

Dzisiaj (25.09.2016) o godzinie 12:00 odbył się XXIV Międzynarodowy Bieg Uliczny i XXI Mistrzostwa Polskich Górników.

Bieg był na dystans 10 kilometrów po ulicach Knurowa – osiedla Szczygłowic oraz Wilczy.

W wyżej wymienionym wydarzeniu wzięło udział 366 biegaczy.

Zwycięzcy XXIV Międzynarodowego Biegu Ulicznego:

Zwycięzcy – szybkość:

  • Kobiety:
  1. PILARSKA KAROLINA 0:34:57.6
  2. SUWAJ Aneta 0:38:24.9
  3. APLIKOWSKA-BRILL 0:41:49.5
  • Mężczyźni:
  1. DEMYDA Anatolii 0:32:43.7
  2. DRĄG Mateusz 0:33:25.2
  3. MARCINEK Tomasz 0:33:29.2

Zwycięscy kategorii wiekowej – KOBIETY

  • 16-19
  1. ŚLEDŹ Dorota
  2. SMYCZEK Magdalena
  3. GROBORZ Kinga
  • 20-29
  1. JANKOWSKA Michalina
  2. SZAFARCZYK Kinga
  3. SZPILOWSKA Paulina
  • 30-39
  1. KUCZERA Sylwia
  2. DROŹDZIK Magdalena
  3. KUDIO Daria
  • 40-49
  1. LEWICKA Elżbieta
  2. JADACH Oleksandra
  3. BRYCHCY Wioleta
  • 50-59
  1. SZAFARCZYK Eugenia
  2. PASTUCHA Anna
  3. WOJCIECHOWSKA Danusia
  • 60+
  1. KOZACZKIEWICZ Helena
  2. KAPUŚCIŃSKA Anna

Zwycięscy kategorii wiekowej – MĘŻCZYŹNI

  • 16-19
  1. POŁEĆ Damian
  2. SAMPER Mateusz
  3. WOJTACHA Adrian
  • 20-29
  1. MROWKA Mateusz
  2. LIS Paweł
  3. BUJNOWSKI Artur
  • 30-39
  1. KLISZ Tomasz
  2. SZULIK Grzegorz
  3. WINKLER Tomasz
  • 40-44
  1. JAGIEŁA Adam
  2. RUDNIK Tomasz
  3. BOGUNIA Grzegorz
  • 45-49
  1. SZYMURA Grzegorz
  2. HOLONA Wojciech
  3. POŁEĆ Mirosław
  • 50-54
  1. STROJNY Andrzej
  2. DUDZIK Zenon
  3. PAPUGA Dariusz
  • 55-59
  1. BARTECZKO Adam
  2. NIEDZIELA Stefan
  3. MACIEJEWSKI Marek
  • 60-64
  1. DRUZYŃSKI Mirek
  2. DEŃCA Jan
  3. SKORUPA Tadeusz
  • 65-69
  1. SUK Mirosław
  2. KALUS Karol
  3. JASEK Tadeusz
  • 70+
  1. GRABKA Stanisław
  2. MACIEJEWSKI Wiesław
  3. PIETREK Henryk

Zwycięscy XXI Mistrzostw Polski Górników – kategoria wiekowa:

  • 18-29
  1. LIS Paweł
  2. KOŁODZIEJCZYK Dariusz
  3. KRAWCZYK Adam
  • 30-39
  1. SEWERYN Andrzej
  2. MROWIEC Bartłomiej
  3. MIKA Dawid
  • 40-49
  1. SZYMURA Grzegorz
  2. RUDNIK Tomasz
  3. POŁEĆ Mirosław
  • 50-59
  1. STROJNY Andrzej
  2. BARTECZKO Adam
  3. DUDZIK Zenon
  • 60-69
  1. DRUZYNSKI Mirek
  2. SKORUPA Tadeusz
  3. KALUS Karol
  • 70+
  1. MACIEJEWSKI Wiesław
  2. PIETREK Henryk
  3. SOWIŃSKI Walerian