Wygrana APN Knurów z ROW- em Rybnik w sparingu rocznika 2006 4:2

0
862

Do tego sparingowego spotkania doszło w poniedziałkowe popołudnie.
Było to ciekawe i emocjonujące spotkanie do ostatniej minuty, ponieważ po pierwszej połowie mieliśmy wynik 2:0 dla zespołu z Rybnika.
W drugiej połowie to już knurowianie dominowali na boisku, którzy w przerwie zresetowali swoje głowy i bardzo szybko ruszyli do odrabiania strat.
Mecz zakończył się wynikiem 4:2 dla APN.

Wygraliśmy zasłużenie, jestem zadowolony z chłopaków, również z tego, że podeszli do drugiej odsłony tego meczu, bez niepotrzebnych emocji – dodaje trener Krzysztof Nieradzik.