Gliwice: Wystawa pająków i skorpionów w Europie Centralnej

  0
  353
  Kiedy:
  11 Wrzesień 2020@10:00 – 31 Październik 2020@20:00
  2020-09-11T10:00:00+02:00
  2020-10-31T20:00:00+01:00
  Gliwice: Wystawa pająków i skorpionów w Europie Centralnej

  Zapraszamy do Europy Centralnej na wyjątkową wystawę pająków i skorpionów! Na wystawie ponad 50 żywych okazów. Wśród nich m.in. jeden z najbardziej jadowitych pająków świata #Latrodectushasselti – czarna wdowa, jeden z największych #Theraphosastirmi, ptaszniki, pająki właściwe, wije, skolopendry i liczne skorpiony.

  Zapraszamy do Europy Centralnej na wyjątkową wystawę pająków i skorpionów! Na wystawie czekają zwierzęta z wszystkich zamieszkałych kontynentów, plansze 3D, opisy i ciekawostki oraz niespodzianki dla dzieci.

  O każdej pełnej godzinie śmiałkowie mogą potrzymać niegroźnego pająka na ręce!

  Zwiedzający wystawę będą mieć możliwość fotografowania oraz filmowania wszystkich prezentowanych okazów. Zwierzęta będą zamknięte w szklanych terrariach, które zapewniają oglądającym bezpieczeństwo.

  Na wystawie ponad 50 żywych okazów. Wśród nich m.in. jeden z najbardziej jadowitych pająków świata #Latrodectushasselti – czarna wdowa, jeden z największych #Theraphosastirmi, ptaszniki, pająki właściwe, wije, skolopendry i liczne skorpiony.

  [BILETY] 
  Do nabycia przy wejściu na wystawę (akceptujemy płatność kartą) oraz online.
  poniedziałek-piątek: 
  normalny 22 zł, ulgowy 18 zł, grupowy 14 zł, rodzinny (2+2) 62 zł

  sobota-niedziela: 
  normalny 25 zł, ulgowy 20 zł, grupowy 16 zł, rodzinny (2+2) 75 zł
  dzieci w wieku do 4 lat – wejście gratis – nie dotyczy grup zorganizowanych

  Ekspozycja pozwoli zgłębić wiedzę o niezwykłych stworzeniach i zobaczyć z bliska egzotyczne gatunki, rzadko spotykane w życiu codziennym.

  Podczas wystawy jej opiekuni odpowiedzą na wszystkie pytania i zainteresują ciekawostkami ze świata pajęczaków. To wystawa dla każdej grupy wiekowej!

  Bliski kontakt z żywymi okazami, może okazać się dla niektórych z Was sposobem na przełamanie negatywnych stereotypów oraz fobii towarzyszących wizerunkowi pająka, czy skorpiona.

  Kontakt w sprawie wystawy i rezerwacja wycieczek dla grup zorganizowanych: Maciej Kuta, telefon: 883 733 534, maciej.kuta@wystawapajakow.pl

  Organizator wystawy zadbał o bezpieczeństwo odwiedzających i zgodnie z najnowszymi zaleceniami wprowadził procedury chroniące zdrowie odwiedzających, aby wszyscy mogli bezpiecznie i przyjemnie korzystać z atrakcji.

  Serdecznie zapraszamy!

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here