Gliwice: Wielki Finał 28. edycji Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar KINDER Joy of moving ponownie w Arenie Gliwice!

  0
  233
  Kiedy:
  1 Lipiec 2022 – 3 Lipiec 2022 całodniowy
  2022-07-01T00:00:00+02:00
  2022-07-04T00:00:00+02:00
  Gliwice: Wielki Finał 28. edycji Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar KINDER Joy of moving ponownie w Arenie Gliwice!

  Wielki Finał 28. edycji Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar KINDER Joy of moving ponownie w Arenie Gliwice!

  Ogólnopolskie Mistrzostwa w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar KINDER Joy of moving to największe i najważniejsze wydarzenie siatkarskie dla dzieci i młodzieży w naszym kraju, ale i serce naszego programu KINDER Joy of moving. Rozgrywki mają na celu popularyzację minisiatkówki, szeroko pojętej aktywności fizycznej oraz zasad fair play wśród dzieci i młodzieży.

  We wszystkich szesnastu województwach naszego kraju od września toczą się rozgrywki minisiatkówki w kategorii „2”, „3”, „4” dziewcząt i chłopców. Rozgrywki regionalne podzielone są na etapy: Turnieje Miejskie, Eliminacje Wojewódzkie oraz Finały Wojewódzkie. Do Wielkiego Finału awansują po dwie najlepsze drużyny z każdej kategorii – dziewcząt oraz chłopców, łącznie blisko tysiąc młodych adeptów siatkówki z całej Polski, którzy w lipcu staną przed szansą wywalczenia tytułu mistrza kraju w danej kategorii „2”, „3”, „4” dziewcząt i chłopców.

  info: Arena Gliwice

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here