Gliwice: Taneczne popołudnie w Summer Arenie

  0
  73
  Kiedy:
  8 Sierpień 2020@20:00
  2020-08-08T20:00:00+02:00
  2020-08-08T20:15:00+02:00
  Gliwice: Taneczne popołudnie w Summer Arenie

  Południowoamerykańskie rytmy, afrykańskie bębny i bałkańska energia – taką mieszankę wybuchową zaserwuje w Summer Arenie duet A.HIM&Dudek już w najbliższą sobotę, 8 sierpnia, po 20.00.

  Dudek, czyli tarnogórzanin Wojtek Dudek, to perkusjonalista, który łączy brzmienia z różnych zakątków świata – od Afryki po Jamajkę. Z kolei A.HIM (pod tym pseudonimem kryje się Artur Jachimiec) to człowiek-orkiestra: nie tylko DJ, ale również producent wydarzeń artystycznych, event manager katowickich klubów i współzałożyciel grupy Gryfne Synki. Panowie grają jako duet nie od dziś i niezmiennie wprawiają ludzi w taneczny nastrój – nie inaczej będzie tym razem.

  O tańcu mowa nieprzypadkowo, ponieważ wieczorny koncert będzie zwieńczeniem tanecznego popołudnia, które organizujemy we współpracy ze szkołą tańca Check This Out. Instruktorzy CTO należą do krajowej czołówki, ale oprócz ogromnej wiedzy i doświadczenia wyróżnia ich przede wszystkim pasja, którą potrafią zarazić każdego, niezależnie od wieku, umiejętności i preferowanego stylu. Tancerze CTO, Gosia Janas i Radek Nosal, poprowadzą dwie godziny warsztatów – zajęcia taneczne dla dzieci i zumbę.

  Całe wydarzenie będzie relacjonowane na żywo przez Radio Eska.

  (as)

  Info: gliwice.eu

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here