Arena Gliwice: Tribute to Hans Zimmer, Ennio Morricone, John Williams

  0
  34
  Kiedy:
  15 Październik 2021@19:00
  2021-10-15T19:00:00+02:00
  2021-10-15T19:15:00+02:00
  Arena Gliwice: Tribute to Hans Zimmer, Ennio Morricone, John Williams

  Spektakularne wydarzenie, łączące muzykę najsłynniejszych kompozytorów globu.

  Znakomici artyści z całego świata – orkiestra symfoniczna, chór oraz soliści stworzą zjawiskową atmosferę, która przeniesie widzów w niezwykły, filmowy świat.

  Usłyszymy największe utwory filmowe stworzone przez wybitne postaci: Hansa Zimmera, Ennio Morricone i Johna Williamsa. Unikatowe hity z filmowych arcydzieł takich jak: „Król Lew”, „Gladiator”, „Gwiezdne Wojny”, „Piraci z Karaibów”, „Dawno temu w Ameryce”, „Nienawistna Ósemka”, „Lista Schindlera” czy „Szczęki” sprawią, że ten wspaniały koncert pozostanie na długo w pamięci każdego konesera.

  Tribute to Hans Zimmer, Ennio Morricone, John Williams to projekt, który oddaje hołd tym wspaniałym kompozytorom. Każdy z nich zapisał się złotymi zgłoskami w historii muzyki oraz kinematografii, a tworzona przez nich muzyka na zawsze pozostanie w sercach milionów osób. W sumie stworzyli ścieżki dźwiękowe do około 1000 filmowych produkcji. Zebrali mnóstwo nagród, w tym najsłynniejsze: Oscary, Złote Globy czy Grammy.

  Będzie to pierwszy raz, kiedy podczas jednego koncertu zostanie odegrana muzyka tej całej fenomenalnej trójki. Na takim wydarzeniu nie powinno zabraknąć żadnego fana muzyki!

  15 października, o godz.19:00

  info: Arena Gliwice

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here