Za naszymi seniorami pierwszy sparing w okresie przygotowawczym do rundy wiosennej. Rywalem była druga drużyna Wilków Wilcza występująca na co dzień w C klasie. Od początku spotkania to Naprzód dominuje na boisku, nasz zespół jest częściej przy piłce i stwarza sobie dużo więcej sytuacji bramkowych od rywala.

Co w przeciągu trzech 30-minutowych tercji udało się pięć razy udokumentować bramkami. Ich autorami byli Szymon Napierała, Kamil Maj (x2) i Paweł Madej (x2). Groźne okazje rywali można policzyć na palcach jednej dłoni, mimo to dwa razy umieścili piłkę w siatce Andrzeja Pieleckiego. Strzelając pierwszego i ostatniego gola w meczu.

Trener Krzysztof Orzeszek często rotował składem, co chwile zmieniając zawodników na danej pozycji. Poza graczami, którzy reprezentowali Naprzód w rundzie jesiennej Majer A klasy, Trener miał okazję do przetestowania nowych zawodników, jedni są bardziej znani kibicom, drudzy to zupełnie nowe twarze. Dopóki nie zostaną zgłoszeni przez nasz klub do rozgrywek, będą nazywani zawodnikami testowanymi.

Naprzód Żernica – Wilki II Wilcza 5:2

Bramki:

0:1
1:1 Szymon Napierała
2:1 Kamil Maj
3:1 Kamil Maj
4:1 Paweł Madej
5:1 Paweł Madej
5:2
Naprzód: Andrzej Pielecki – Patryk Niebrzydowski, Paweł Kober, Grzegorz Łajszczak, Krzysztof Balon, Bartosz Kluger, Adrian Kominiak, Kamil Maj, zawodnik testowany, Szymon Napierała, Paweł Madej

Zagrali również: Łukasz Kowalski, Tomasz Sokołowski, Sławomir Czekaj, Patryk Michalec, zawodnik testowany, zawodnik testowany, zawodnik zestowany

Wkrótce na naszej stronie relacje zdjęciowa z tego spotkania.

fot. Dawid Wołoch
info: naprzodzernica.pl