„Fit” to słowo coraz bardziej popularne i już powszechnie znane. Społeczeństwo ma coraz większą świadomość na temat fitnessu, odpowiedniego odżywiania, kształtowania sylwetki i spalania kalorii. Czasami szukamy mobilizacji, odpowiedniego kopniaka motywującego, aby przełamać swoją nieśmiałość i początkowe zakłopotanie.

Narzekasz, że brak Ci energii?

Trapią Cię kontuzje?

Chcesz podnieść świadomość swojego ciała?

Dlatego wychodzimy naprzeciw i chcemy Was zachęcić do aktywności, która niesie za sobą same korzyści.

Poprawimy Twoją kondycję psychiczną jak i fizyczną. Chcesz poczuć pikantny mix fitnessu i tańca? Poprowadzimy Cię przez taniec z elementami treningu funkcjonalnego. Jeżeli szukasz formy ruchu, która nie będzie dla Ciebie udręką, ale stałaby się przyjemnością, to nasze zajęcia są dla Ciebie!

Zapraszamy na SALSATION®!

 

Czym jest SALSATION®?

To nowy program taneczno-fitnessowy, który swoją popularnością pobił największe światowe programy fitness, a teraz wielkimi krokami wkracza na rynek europejski i amerykański. Programów typu taniec+fitness jest bardzo dużo, ale SALSATION® jest na pewno wyjątkowy. Wiele mówi już samo pochodzenie nazwy, która wzięła się z połączenia dwóch słów. Pierwsze to salsa, ale rozumiana nie jako rodzaj tańca, lecz oznaczająca sos, czyli mix różnych stylów i gatunków, a drugie słowo to Sensation, czyli odczucia, wrażenia. Chodzi więc o to, aby tańczyć i czerpać z tego przyjemność. Połączcie ze sobą trening fizyczny z energią tańców typu samba, salsa czy flamenco. SALSATION® to zajęcia dla osób, które chciałyby kilka razy w tygodniu poruszać się rekreacyjnie. SALSATION® ma na celu nie tylko rozruszać ciało, ale także zrelaksować umysł i poradzić sobie z nagromadzonym stresem. Każda choreografia to oddzielna historia, która stwarza okazję do pokazania swoich emocji i wyrażenia siebie poprzez ruch.

Treningi SALSATION® wpływają też na wzrost elastyczności, gibkości i zwinności, a ponadto zapobiegają kontuzjom – zarówno w trakcie samego tańca, jak i podczas codziennych zajęć. Oprócz tego SALSATION® pozytywnie oddziałuje na kondycję psychiczną. Można powiedzieć, że jest to rodzaj psychoterapii poprzez ruch, ponieważ prezentowane choreografie służą nie tylko poprawie sprawności, ale także radzeniu sobie ze złymi emocjami.

Zajęcia prowadzi wykwalifikowana instruktor Jagoda Rudnik. Z tańcem nierozłączna od 12 lat, jest licencjonowaną instruktorką Zumba® i SALSATION®. Jest jedyną licencjonowaną instruktorką SALSATION® w Knurowie oraz nieliczna na Śląsku! Zapewniamy, że nasze treningi są prowadzone przez profesjonalną osobę, która prowadziła między innymi przez 4 lata zajęcia taneczno-fitnessowe w Tito Dance Studio i wielu innych studiach w tym w Niemczech! Jeżeli oczekujecie zajęć prowadzonych profesjonalnie z uśmiechem na ustach, z miłym nastawieniem, czarującym spojrzeniem, bez nudy, pełnych energii i pikanterii, to Jagoda jest odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu. Instruktor to także przyjaciel, który poprowadzi Cię przez wibracje pełne energii i świetnej zabawy.

Pozwól porwać się w objęcia jej emocji i zacznij interpretować muzykę poprzez taniec. To właśnie Jagoda poprowadzi Twoje wykonywane ruchy w odpowiedni sposób, aby wprowadzić w klimat naszych zajęć. Ona poniesie Cię żywiołowi tańca! Przyjdź. Zobacz. Zaraź się energią. Zakochaj się w SALSATION®!

 

 

Pierwsze darmowe wakacyjne zajęcia Salsation organizowane przez MOSiR na knurowskim Orliku już za nami.

Tłumów nie było ale za to przy pięknej pogodzie kilka osób się świetnie bawiło. Zajęcia prowadzi instruktorka Jagoda Rudnik która swoje doświadczenie zdobywała również i zagranicą. Zajęcia są doskonałą okazją aby w sposób nieodpłatny w sposób zorganizowany zadbać o swoją sylwetkę, poznać nowe układy Salsation a dzisiejszy dzień wyjątkowo temu sprzyjał.
Kolejne zajęcia 1 lipca o godz.16.00.