7 stycznia rusza dwunasta odsłona projektu Szkolna Ekspedycja. Jedenastka uczniów pilchowickiego gimnazjum oraz jedna uczennica Zespołu Szkół im. I.J. Paderewskiego w Knurowie z kierunku: turystyka, wyrusza na ekspedycję do Chin.

 

tmp_32499-161217-se-chiny-baner-778155610

Odprawa przed ekspedycją tradycyjnie już odbyła się w pilchowickim Zespole Szkół 4 stycznia o godzinie 17:00. Podczas spotkania został przedstawiony zarys wyprawy, ogłoszony został główny cel, rodzice podpisali stosowne dokumenty a młodzież zaprezentowała się w ekspedycyjnej odzieży.

Nasz Skład:
I klasa turystyczna w Pilchowicach: Kacper Imiołek (I ekspedycja),
II klasa turystyczna w Pilchowicach: Monika Kruczyńska (I ekspedycja), Oliwia Wladarz (II ekspedycja), Maja Poszwa (II ekspedycja), Aleksandra Malanowska (III ekspedycja),
III klasa turystyczna w Pilchowicach: Karolina Markiewicz (I ekspedycja), Marcin Markiewicz (II ekspedycja), Łukasz Wilk (II ekspedycja), Marta Garcorz (III ekspedycja)
III klasa w Pilchowicach: Magdalena Hrynyszyn (V ekspedycja), Bartłomiej Kurtycz (II ekspedycja).
I klasa turystyczna w Knurowie: Annika Geitz (I ekspedycja).

tmp_23102-fb_img_1483701957507659657082

Opiekunem po raz piąty jest pan Krzysztof Krztoń a kierownikiem wyprawy jest Adam Ziaja.

Młodzieżowym kierownikiem wyprawy po raz pierwszy będzie mężczyzna – Marcin Markiewicz.

Już po raz trzeci wśród organizatorów mamy dwie szkoły! Zespołu Szkół w Pilchowicach i Zespół Szkół im. I.J. Paderewskiego w Knurowie! a to dzięki porozumieniu podpisanemu w 2015 roku pomiędzy dyrektorami obu placówek w zakresie propagowania turystyki wśród młodzieży powiatu gliwickiego!
Patronat honorowy objęła Gmina Pilchowice i Starostwo Powiatowe w Gliwicach.
Wśród Partnerów projektu mamy 7 firm, od których otrzymaliśmy wsparcie techniczne i finansowe. Dzięki ich zaangażowaniu mamy odzież wyprawową, magnesy z logiem wyprawy, smsy bez limitu i bilety na lotnisko w Warszawie!
Są marki regularnie wspierające nasz projekt:
Firma SMS API, Firma ED-CERT Klimatyzacja i Wentylacja,, Warsztat Koszulkowy i Agencja Reklamowa Etylina,
oraz nowe firmy:
Test Pol, Apteka ŚW. Anny i ARS 4 Progress.
Patronat medialny nad ekspedycją objęli:
Nowiny Gliwickie, Przegląd Lokalny, Wiadomości Powiatu Gliwickiego, Infogliwice.pl, Iknurow,pl, Radio 90 fm i Telewizja TVT z Rybnika.