Wczoraj 19 października 2017 ok. godz. 7.30 w miejscowości Wilcza doszło do wypadku, w którym ucierpiało dziecko. W 11-letniego rowerzystę uderzył kierowca fiata. Chłopiec z obrażeniami trafił do knurowskiego szpitala. Kierowca był trzeźwy.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem marki Fiat Siena 36-latek, jadący ul. Nieborowicką od strony Knurowa, na wysokości skrzyżowania z Polną wykonywał manewr wyprzedzania i doprowadził do zderzenia z rowerzystą. W wyniku wypadku chłopiec  odniósł obrażenia, na szczęście jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Gliwicach.

info: KMP Gliwice

 

 

REKLAMA

 

 

 

4 KOMENTARZE

  1. Dlaczego wprowadzacie ludzi w blad???To dziecko wyjechalo na ulice temu kierowcy. Sa swiadkowie ktorzy widzieli i nawet matka chlopca ktora widziala to zdarzenie i potwierdzila,ze syn wymusil na rowerze!!! Takze nie piszcie bzdur !!!

  2. Opieramy się na oficjalnej informacji podanej przez Komendę Miejską Policji z Gliwic. Jeżeli Adamie i Aneto posiadacie inne informacje proponujemy skontaktować sie z KMP Gliwice i tam przedstawić swój punkt widzenia i posiadaną wiedzę.

  3. Co za głupoty opowiadasz Aneto!!! Po pierwsze duże przekroczenie prędkości na 50 tego już nie napisałaś… podwójna ciągła linia i do tego skrzyżowanie i jeszcze kłamstwo o Matce która niby rzekomo potwierdziła wine dziecka, pewnie jesteś żoną lub znajomą sprawcy wypadku i go bronisz! Ból i cierpienie dziecka widzę jest ci obojętne. Nie wypowiadaj się już lepiej bo piszesz same kłamstwa i bzdury!!!

Comments are closed.