W ramach akcji Tydzień dla Hospicjum w Gliwicach. Zbieramy środki na rozbudowę. na zaproszenie Forum Gliwice kolektyw teatralny Lufcik na korbkę łączy siły z przyjaciółmi i także zabiera się za pomaganie!

W piątek, 23 czerwca zapraszamy na Scenę Forum od godz. 13:00 do 19:00 na spektakl, grę terenową oraz warsztaty z sercem. Wstęp na wszystkie atrakcje jest wolny, możliwość zakupu cegiełek wspomagających rozbudowę hospicjum..

WARSZTATY Z SERCEM (GODZ. 13:00)

Początek dnia pełnego atrakcji na Scenie Forum (1 piętro) to warsztaty kreatywnego rozwoju. Bazują one na zdolnościach manualnych oraz wyobraźni i wrażliwości estetycznej dzieci, lecz mile widziani będą także dorośli.

JAK GÓRNIK ŚMIERDZIROBOTKA ZE SKARBNIKIEM SIĘ SPOTKAŁ (GODZ. 15:00)

Kolektyw teatralny Lufcik na korbkę zaprasza na premierowy pokaz spektaklu „Jak górnik Śmierdzirobotka ze Skarbnikiem się spotkał”. Jest to przedstawienie w kabaretowym klimacie z lekko rockową nutką w tle, przygotowane z myślą o dzieciach w wieku od 3 do 9 lat i ich opiekunach.
Lufcik na korbkę opiera swoje produkcje na motywach śląskich legend, wplatając w nie odniesienia znane z tradycyjnych bajek i popkultury. Dodajmy do tego mnogość środków teatralnych, muzykę na żywo, interakcję, a otrzymamy niebanalną propozycję teatralną.

GRA TERENOWA TROPICIELE PRZYGÓD: LATO! (GODZ. 16:00)

Podczas mini-gry Tropiciele Przygód: Lato!, Scena FORUM (1 piętro) oraz jej najbliższe otoczenie staną się miejscem pełnym tajemnic, zagadek i skarbów.

Więcej o innych wydarzeniach w ramach Tygodnia dla Hospicjum oraz ich harmonogram na stronie: www.dlahospicjum.pl