przyjemnością informujemy, że ruszyły zapisy do kolejnej, już XXV, edycji Międzynarodowego Biegu Ulicznego na dystansie 10 km. W tym roku bieg odbędzie się w niedzielę 24 września. Zachęcam do zapisów oraz szlifowania formy na wrzesień!

Zapisy do biegu odbywają się wyłącznie poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie http://timekeeper.pl/bieg/?bieg_id=170 do dnia 18.09.2017 r.

Uwaga! Przed zapisaniem się do uczestnictwa w biegu prosimy o zapoznanie się z regulaminem biegu.

 

Obowiązuje limit pierwszych 450 zapisanych osób, które dokonały opłatę startową.

Każdy uczestnik Biegu ponosi koszty opłaty startowej. Opłata startowa dokonywana jest za pośrednictwem płatności elektronicznej przez portal timekeeper.pl i wynosi 35 zł. Opłata startowa nie podlega zwrotowi.

Istnieje możliwość zapisów w dniu biegu w biurze zawodów do godz. 10.45. Organizator w dniu biegu dopuszcza zapisanie maksymalnie 50 osób. Koszt opłaty startowej w dniu biegu wynosi 60 zł i jest płatne gotówką.

Osoby zapisane na listę startową w dniu biegu również otrzymują pakiet startowy.

W ramach opłaty startowej każdy uczestnik biegu ma zagwarantowany pakiet startowy, w który wchodzą: pamiątkowy medal, koszulka z tk. technicznej, numer startowy, ciepły posiłek po biegu, napój na mecie.

Projekt koszulki

Dodatkowo w ramach opłaty startowej organizator zapewnia:

  • elektroniczny pomiar czasu
  • sms z wynikiem
  • chip elektroniczny do pomiaru czasu (zwrotny)
  • punkt nawadniania na 5 km trasy oraz na mecie
  • numer startowy z agrafkami
  • depozyt w biurze zawodów oraz zaplecze szatniowe w budynku hali sportowej MOSiR