28 oraz 30 listopada 2017 roku mieliśmy nie lada okazję gościć w klubie SPARTAN – JACKA – Mistrza Muay Thai.

 

Jak wiemy, Tajlandia to szczególne miejsce na fighterskiej mapie Świata. To kraj, z którego pochodzi ogromna część Mistrzów Świata i Europy w Muay-Thai.

Jack poprowadził seminarium poświęcone tematyce walki oraz klinczu, które składało się z trzech dwugodzinnych jednostek treningowych. Mam nadzieję, że Ci którzy przybyli na seminarium treningowe nie żałowali swojej decyzji. Przez 6 godzin wspólnego treningu Jack pokazał spory wachlarz technik tajlandzkiej szkoły tajskiego boksu na zawodowym poziomie, która jak kolejny raz się przekonaliśmy, jest bardzo prosta, a jednocześnie bardzo skuteczna.- mówi Slawomir Tokarz

Dodatkowo każdy dostał kilka jakże cennych wskazówek, w jaki sposób trenować, na czym skupić największą uwagę oraz jak postępować w walce z wymagającymi przeciwnikami. Trenujcie zawzięcie i rozwijajcie się – tylko ciężka praca w swoim czasie zaowocuje jak należy. Pamiętajcie, że Waszych wypracowanych ciężko umiejętności i indywidualnego arsenału technik nikt Wam nigdy nie odbierze. W tym sporcie każdy pracuje na swoje konto.

Dziękuję wszystkim za przybycie i do zobaczenia podczas kolejnych takich eventów. Szczególne podziękowania dla Trenera Sebastiana z klubu Ronin Tychy !

Z trenerskim pozdrowieniem Sławomir Tokarz