Niedzielny (23.10 ) wieczór w kinie SCENA KULTURA w Knurowie upłynął pod znakiem znakomitego humoru.

Idealna propozycja na jesienny wieczór czyli rozrywka na wysokim poziomie, która bawi do łez i zaraża optymizmem. To wszystko można było przeżyć w dwu godzinnym spektaklu pt. ”To ci tłumaczę” przygotowanym przez znany i lubiany kabaret z Lublina SMILE. W skład obsady kabaretu wchodzą: Michał Kincel, pseud. „Kinio”, Andrzej Mierzejewski, pseud. „Duffy oraz Paweł Szwajgier, pseud. „Szfagier”.
Trzej artyści, którzy bacznie obserwują otaczający świat przenieśli na scenę postacie i sytuacje jakie są nam wszystkim bliskie w życiu codziennym. Dlatego w programie, który zaprezentowali knurowskiej widowni zwrócili uwagę na wszechobecne uzależnienia od nowoczesnych technologii, ale też od dopalaczy.
Absolutnie rewelacyjny spektakl, gra aktorska na najwyższym poziomie, znakomity kontakt z publicznością – o to wszystko zadbał wyśmienity kabaret SMILE. Panowie stworzyli naprawdę wyborną kombinację bezpretensjonalnego humoru, która znakomicie bawiła od pierwszej do ostatniej minuty widownię przybyłą na spektakl. Jedyny minus… było zdecydowanie za krótko!

Kabaret Smile -To Ci tłumaczę! w Kinie Scena Kultura w Knurowie

https://youtu.be/8o-yUz-Q0BI

https://youtu.be/MU49hErza3A

 


Relacja : Agnieszka Łyko