Dnia 4 sierpnia 2017 roku w CH FORUM Gliwice rozpoczął się cykl spotkań kabaretowych pt. ” SIERPIEŃ Z KABARETEM”. Każdy, kto lubi dobrą rozrywkę miał okazję na żywo przeżyć niezwykłą, pełną radości i śmiechu zabawę, bez minuty nudy.

W pierwszej odsłonie wesołego cyklu gliwickiego CH FORUM zaprezentował się znany i bardzo lubiany KABARET NOWAKI.

NOWAKI to młoda, zdolna i wybitnie energetyczna trójka zielonogórskich artystów. Ich talent i kreatywna praca przynoszą rezultaty w postaci wypełnionych po brzegi salach i śmiejącej się widowni, która polubiła ich charakterystyczną ekspresję i oryginalny sposób poruszania tematyki obyczajowej. Z chęcią podejmują się trudnej rozmowy z publicznością, co przeradza się w doskonałą zabawę. Potrafią zarazić dobrym humorem nawet najbardziej ponurego widza. Z ich spektakli każdy wychodzi zadowolony z poczuciem powrotu. W skład kabaretu wchodzą Adrianna Borek – kobieta, potrafiąca wcielić się w każdą postać oraz Tomasz Marciniak i Kamil Piróg – nie tylko pełni energii, którą zarażają widownię, ale także świetni w roli konferansjerów.

Wszyscy, którzy nie mieli okazji uczestniczyć w pierwszym hicie kabaretowym CH FORUM Gliwice, to mają jeszcze możliwość do końca sierpnia wykazać się inicjatywą i przybyć na kolejne spektakle. W letnich spotkaniach kabaretowych z cyklu „SIERPIEŃ Z KABARETEM” można kolejno ujrzeć i posłuchać następujące gwiazdy estrady: Grzegorz Halama (11 sierpnia), Marcin Daniec (18 sierpnia) i Jerzy Kryszak (25 sierpnia).

Serdecznie ZAPRASZAMY wszystkich chętnych do skorzystania z oferty, naprawdę warto się wyluzować i odprężyć, bo przecież naturalny, radosny śmiech to świetny suplement na zdrowie i idealny detoks na urodę.

Relacja: Agnieszka Łyko