Jesteśmy coraz bliżej kolejnej biegowej imprezy organizowanej przez CRiR BUSHIDO. Przed nami szczęśliwa 13 czyli  “XIII Bieg Barbórkowy”, którego inicjatorem i współorganizatorem jest Maciej Ciepłak.

W tym roku widzimy się na starcie 3 grudnia, tradycyjnie o godzinie 12.00. Tegoroczna edycja będzie wyjątkowa! Podjęliśmy się bowiem organizacji “XXII Mistrzostw Polski Górników”.

Warta uwagi jest również wprowadzona po raz pierwszy klasyfikacja drużynowa: zespół musi składać się z minimum 4 osób w tym minimum z 1 kobiety – zostaną nagrodzone 3 najszybsze ekipy, ponadto wyróżniona zostanie najliczniejsza drużyna!

Wyjątkowym elementem tegorocznego biegu będzie również medal, który według autorskiego projektu własnoręcznie przygotowują pracownicy i podopieczni Warsztatu Terapii Zajęciowej nr 1 “Przystań” w Rybniku. Przepiękna mozaikowa kompozycja, wykonana ręcznie, z całą pewnością ucieszy każdego biegacza na mecie.

Bieg ten jest także elementem Biegowego Grand Prix Rybnika i stanowi podsumowanie tej klasyfikacji. Poza Biegiem Barbórkowym do Biegowego Grand Prix Rybnika należą jeszcze Bieg Wiosny oraz Półmaraton Księżycowy.

 Zapisy na Bieg Barbórkowy tylko do 27 listopada poprzez formularz dostępny na stronie: http://timekeeper.pl/bieg/?bieg_id=193#2_D5F897 

Po rejestracji należy dokonać odpowiedniej opłaty startowej, która do końca października wynosi 45 zł, a po tym terminie 55 zł. Jeżeli nie zostanie osiągnięty limit 1013 uczestników, istnieje możliwość zapisania się w dniu zawodów. Wówczas opłata startowa wynosi 90 zł.

Info: mosirknurow.pl