W ten weekend czekają nas kolejne sportowe emocje…

Na sam początek o godzinie 13:00 na boisko w Czuchowie wybiegną nasze orliki, które będą podejmować zespół Unii Książenice. Po ostatniej porażce 4:3 z drużyną z Bełku nasi najmłodsi podopieczni będą chcieli się zrewanżować i wrócić na ścieżkę zwycięstw. Wszystkich serdecznie zapraszamy by dopingować naszą drużynę w lokalnych derbach.

PŁOMIEŃ CZUCHÓW – Unia Książenice sobota godz. 13:00

Następnie o godzinie 17:00 czeka nas mecz naszych seniorów. Ostatnie zwycięstwo w Jankowicach pokazało, że ,,kryzys” seniorzy mają już za sobą i wrócili do swojej optymalnej formy którą prezentowali na początku rundy. Na boisko do Czuchowa przyjeżdża drużyna Interu Krostoszowice. Na jesień mecz zakończył się wynikiem 1:1, tak więc pozostaje jeszcze parę nierozwiązanych spraw. Jak pamiętają pewnie zawodnicy oraz kibice, remis był skutkiem bardzo słabej gry w ataku. Mamy nadzieję, że zawodnicy wyciągnęli wnioski i tym razem nie popełnia już tych samych błędów i nie zlekceważą przeciwnika. Liczymy, że kibice zapełnią ,,STADION” w Czuchowie i głośno będą dopingować PŁOMIEŃ CZUCHÓW.

PŁOMIEŃ CZUCHÓW – Inter Krostoszowice Sobota godz. 17:00

Na zakończenie weekendu nasi trampkarze podejmować będą na własnym boisku drużynę Unii Turza Śląska. Po ostatnim pogromie 27:1 zawodnicy są w znakomitych nastrojach, zapewne będą chcieli iść za ciosem i pokonać tym razem gości z Turzy. Dodatkowego smaczku temu spotkaniu dodaje fakt, iż w pierwszym spotkaniu tych drużyn zawodnicy Płomienia ulegli 1:2, tak więc jest to idealny moment na rehabilitację i pokazanie kto jest na wyższym poziomie piłkarskim. Zapraszamy wszystkich kibiców na to spotkanie, początek już w niedzielę o godzinie 10:00.

PŁOMIEŃ CZUCHÓW – Unia Turza Śląska niedziela godz. 10:00