Zyskaj wiedzę i atrakcyjne nagrody!

Tylko miesiąc do zakończenia programu edukacyjnego „Lubella inspiruje i edukuje” i na zgłoszenia do konkursu!

Już setki szkół, a co za tym idzie – tysiące uczniów z całej Polski zgłosiło się do III edycji programu edukacyjnego „Lubella inspiruje i edukuje”.

Zapisy do Programu trwają do 15 stycznia 2018r.

Kampania ma na celu edukację dzieci i młodzieży na temat roli produktów zbożowych w codziennej diecie oraz uświadomienie uczniom szkół podstawowych i gimnazjów, jak ważną rolę odgrywają one w odżywianiu.
Wspólne gotowanie, grywalizacja i nagrody. Tegoroczny program edukacyjny „Lubella inspiruje i edukuje” przygotowany we współpracy z zespołem dietetyków i metodyków inspiruje uczniów do zdobywania wiedzy poprzez angażowanie różnych zmysłów w proces zdobywania wiedzy, realizując ideę uczenia się przez doświadczenie.
Biorąc udział w programie edukacyjnym „Lubella inspiruje i edukuje” można nie tylko dowiedzieć się dlaczego produkty zbożowe są tak istotne w codziennej diecie i co warto spakować do śniadaniówki, aby dostarczać naszemu organizmowi energii, ale także zyskać szansę na zdobycie atrakcyjnych nagród!


Aby zgłosić klasę do konkursu wystarczy, że nauczyciel koordynujący:
przeprowadzi trzy lekcje według otrzymanych po rejestracji scenariuszy, wypełni ankietę podsumowującą program na stronie www.lubella.edu.pl, najpóźniej do 15 stycznia 2018r. prześle zgłoszenie do konkursu mailem na adres: konkurs@lubella.edu.pl lub dokona zgłoszenia poprzez stronę www.
Na zwycięzców czekają inspirujące warsztaty kulinarne z ekspertem marki Lubella Michałem „Maglem” Myszkiewiczem, bony dla szkół o wartości 1500 zł każdy do realizacji na dowolny cel oraz specjalne karty podarunkowe o wartości 700 zł dla nauczycieli koordynujących do wykorzystania w sieci EMPIK. Dodatkowo, uczniowie wyróżnionych klas otrzymają zestawy produktowe.
Każda szkoła, która weźmie udział w tegorocznej edycji „Lubella inspiruje i edukuje”, a także wypełni Ankietę Podsumowującą Program na stronie www.lubella.edu.pl otrzyma Certyfikat potwierdzający jej udział i zaangażowanie w edukację uczniów na temat zasad prawidłowego żywienia.

Uczestnictwo w programie oraz wszystkie materiały dydaktyczne są całkowicie bezpłatne. Więcej informacji na temat programu znajduje się na stronie internetowej: www.lubella.edu.pl.

 

 

„Lubella inspiruje i edukuje” to program edukacyjny o charakterze społecznym, który odbywa się już trzeci rok z rzędu, a kolejne edycje przyciągają coraz więcej uczniów i szkół z całej Polski. Celem programu jest edukacja młodzieży na temat roli produktów zbożowych w codziennej diecie oraz uświadomienie uczniom szkół podstawowych i gimnazjów, jak ważną rolę odgrywają one
w odżywianiu. Organizator programu pragnie poszerzać wiedzę dzieci i młodzieży w zakresie prawidłowego odżywiania oraz zachęcać do wykształcania właściwych, służących ich najlepszemu rozwojowi postaw – poprzez zachęcanie uczestników programu do samodzielnego wybierania produktów i przygotowywania urozmaiconych potraw.

III edycja programu edukacyjnego „Lubella inspiruje i edukuje” uzyskała patronat honorowy Koła Naukowego Dietetyków Uniwersytetu Jagiellońskiego, Koła Naukowego Dietetyków Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, Instytutu Medycyny Wsi im. Witolda Chodźki w Lublinie, Krajowej Federacji Producentów Zbóż oraz Kuratoriów Oświaty.