Kolejna informacja dotycząca włamania „na bezczelnego”. Tym razem poszkodowanym został jeden z mieszkańców Kuźni Nieborowskiej.

Nad ranem około godziny 5 , z niedzieli na poniedziałek – 6 / 7 sierpnia , do jednego z domów znajdujących się przy głównej ulicy w Kuźni Nieborowskiej , po sforsowaniu okienka z łazienki wszedł nieznany jeszcze sprawca.
Zrabował gotówkę oraz dużą ilość srebrnych i złotych przedmiotów min. łańcuszki, zawieszki, pierścionki.

Dlaczego piszemy, że „na bezczelnego” ?
Na piętrze w domu byli domownicy, którzy zostali obudzeni płaczem dziecka.

Czy włamywacz działał sam? czy było ich kilku? tego nie wiadomo. Mamy nadzieję, że policyjne śledztwo, prowadzone w tej sprawie przez knurowski Komisariat da odpowiedź, a złodzieje
nie zostaną bezkarni.

Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć to już 12 włamanie w ostatnim czasie na terenie naszego powiatu. Można przypuszczać, że to szajka złodziei, która plądruje okoliczne domy.
Z informacji uzyskanych od naszych czytelników, wiemy, że złodzieje wyłączają prąd na terenie całych ulic i plądrują domy.

Zwracamy się wiec do mieszkańców o wzmożoną czujność. Wszelkie zauważone sytuacje odbiegające od normalnych dobrze zgłaszać niezwłocznie na policję. Może dzięki temu uda się ukrócić ten bulwersujący proceder i docelowo złapać bandę z „lepkimi rączkami”

Liczymy na sąsiedzką czujność i wspólne działanie.

p.s.

Zwróćmy uwagę na rzeczy pozostawione na placu, które wielokrotnie ułatwiają dokonanie włamania.

1 KOMENTARZ

  1. Dziś na ul. Rybnickiej w Krywałdzie między 4:00 a 5:00 nad ranem też latarnie nie świeciły latarnie. Nie wiem czy to przez te burze, czy złodzieje. W domach prąd był normalnie.

Comments are closed.