Klub Sztukateria: RADULI SQUAD w Knurowie

Zapraszamy serdecznie na warsztaty i koncert z Markiem Radulim w roli głównej w najbliższą niedzielę, tj. 25 lutego. Warsztaty zaczną się już od godz. 15.00 i zakończą o 17.30, prosimy nie sugerować się godziną na plakacie, gdyż została ona zmieniona!

===========================

Własny styl, wyjątkowa wrażliwość, charakterystyczne i rozpoznawalne brzmienie, sprawiają, że trudno nie fascynować się muzyczną osobowością Marka Raduli, która stale kreuje wielopłaszczyznowe i magiczne światy gitary elektrycznej.

Marek Raduli chętnie się udziela… Tworzy nowe składy i zespoły, dołącza do innych, daje się zapraszać na koncerty (a nawet całe trasy) i sesje nagraniowe, nie odmawia współpracy. Tworzą się z tego dłuższe i krótsze, proste lub rozbudowane, ważne lub bardzo ważne historie. Muzycznie osobista mieszanka brzmieniowa w postaci RADULI SQUAD zaskoczy Państwa w nowej odsłonie wielką improwizacją gitarowych doświadczeń.

KONCERT W SQUADZIE:

MAREK RADULI / gitary /

 

BARTEK PIETSCH /gitara basowa /
Gitarzysta basowy, kompozytor, producent, którego muzyczne korzenie mają swoje źródło w Zielonej Górze. Inspiracje czerpane z wielu gatunków i często skrajnych stylów muzycznych sprawiły, że jest muzykiem uniwersalnym, który swobodnie czuje się w stylistyce jazzowej, rockowej czy popowej.

WALDEMAR FRANCZYK /perkusja /
Laureat wielu nagród m.in. Stypendium Fundacji Yamaha, I nagroda na Jazz Rock Festival w Olsztynie, Grand Prix na Festiwalu Jazz Krokus, Grand Prix Jazz nad Odrą. Zainteresowania muzyką rozrywkową w połączeniu z doświadczeniem i warsztatem muzyki klasycznej i współczesnej ( Wykładowca klasy perkusji na Akademii Muzycznej w Bydgoszczy) pozwalają mu na swobodne poruszanie się w wielu nurtach muzycznych.

Jako support wystąpi świeże fusion ze śląska czyli Bartek Bereska i jego MUZUM.