21 stycznia – otrzymaliśmy informację o odnalezieniu i przekazaniu pod opiekę do Ośrodka – poszukiwanego Jakuba.

Cały i zdrowy wrócił do osrodka opiekuńczego z … Oświęcimia, gdzie jego opowiadaniom nie dało się zwieść kierownictwo „ogrzewalni”.

 Po sprawdzeniu tożsamości Jakub został odtransportowany dzięki uprzejmości oświecimskiej policji do knirowskiego ośrodka.

 

————

 

 

 

 

 

Ponownie zaangażowani społecznie

w poszukiwania zaginionego 17-letniego Jakuba Pietrzyk z Knurowa.

Zaginął 12 stycznia br. około godziny 19:30.

Tamtego dnia Jakub wyszedł z placówki opiekuńczej – przy ul. Szpitalnej 29 – w Knurowie.

Chłopak do tej pory nie wrócił i nie skontaktował się z opiekunem. Może przebywać na terenie Knurowa (w tym osiedle Szczygłowice) lub dalej, np. w Katowicach, itp.

Dotychczas Kuba często uciekał. Ostatnio pod koniec sierpnia 2017 roku i nie było go kilka tygodni. Wcześniej odnajdywał się pod 2-3 dniach. Nigdy nie uciekał podczas zimy! Wiemy, że rodzaj miejsc, w jakich mógłby w ogóle przebywać, to nawet śmietniki/klatki schodowe, itp. , a w takich łatwo można zamarznąć…

Jest osobą upośledzoną umysłowo w stopniu umiarkowanym i wymaga opieki osób trzecich oraz lekarstw.

Zaginiony ma 175 cm wzrostu, szczupły, nosi okulary.

W dniu zaginięcia ubrany był w spodnie dresowe koloru ciemno-szarego (niejednolite), kurtkę zimową koloru szarego (niejednolita), raczej bez czapki. Ma ze sobą plecak koloru zielono-szarego marki 4F.

Osoby posiadające informacje o miejscu pobytu czy losach zaginionego proszone są o kontakt z nami lub bezpośrednio z prywatną detektyw prowadzącą działania –  0 695 105 181.

Z góry dziękujemy za pomoc!

 

 

1 KOMENTARZ

  1. Wcale nie dziwi mnie to ze znów ucieka ..zabrali co od mamy A był tak związany jak mało kto ..jak wróci do placówki i tak znów ucieknie 😯

Comments are closed.