„Hokus pokus, czary mary” czyli wielkie czarowanie odbyło się w samo południe w dniu 31 stycznia 2018 roku przy ul. Górniczej. Tego dnia Scena Domu Kultury w Knurowie-Szczygłowicach należała do iluzjonisty Pawła Szretera. Program iluzjonisty był głównie dedykowany dzieciom, które nie wyjechały na ferie zimowe, ale i dorośli doskonale się również bawili w trakcie show.

Iluzjonista Paweł Szreter to artysta młodego pokolenia – jego styl jest nowoczesny, swobodny i pełen humoru. Pokazy iluzji w jego wykonaniu to niesamowita dawka emocji, zdumienia i zachwytu, połączonego z głębokim niedowierzaniem. Tego nie da się opisać, to trzeba zobaczyć, kto zdecydował się na taki krok w środowe południe miał okazję to wszystko przeżyć na żywo.

Podczas pokazu publiczność mogła zobaczysz niesamowite sztuczki z zegarkiem, kartami, trik z wstążkami i sznurkiem.

Zgromadzona widownia przeżyła również chwilę „grozy” przy niezwykłym numerze z płytami, które przeniknęły przez ciało asystenta w magicznej skrzyni, a jego ręce machały wszystkim gościom. Największy aplauz wzbudziła sztuczka z żywym królikiem wyczarowanym ze szkatułki.

Zarówno dzieci jak i dorośli brali aktywny dział w pokazie pana Szretera, który prawie do każdego numeru wybierał „ pomocnika” spośród publiczności, choć do Knurowa przyjechał z własnym asystentem panem Marcinem Porębińskim.

Pokaz, który zaproponował pan Paweł knurowianom to zestawienie klasycznych sztuk magicznych oraz najnowszych i najbardziej ekscytujących iluzji. Pełen profesjonalizm pod każdym względem. Show zasługuje na najwyższą możliwą ocenę, do tego okraszony sporą dawką humoru.

Występ magika Pawła Szretera przeszedł najśmielsze oczekiwania, sprawił dużą przyjemność  i na każdym wywarł duże wrażenie. Oczywiście najbardziej dzieci przeżyły wielkie emocje magiczne i z przedstawienia z Domu Kultury w Knurowie-Szczygłowicach wyszły z wypiekami na twarzy.

Impreza magiczna to doskonały wybór Centrum Kultury w Knurowie i oryginalna atrakcja na ferie zimowe, które właśnie się rozpoczęły w województwie śląskim.

Relacja: Agnieszka Łyko