W latach 2018- 2019 Gmina Knurów w ramach procesu rewitalizacji obszaru Starego Knurowa planuje modernizację budynku znajdującego się przy ul. Dworcowej 33 w Knurowie na potrzeby utworzenia Centrum Wsparcia Inicjatyw Społecznych MOPS Knurów. Elementem projektu jest również zagospodarowanie skweru przy ul. Dworcowej na cele nowoczesnego i bezpiecznego placu zabaw oraz miejsca spotkań dla okolicznych mieszkańców.

 

Modernizacja budynku przy ul. Dworcowej 33 w Knurowie oraz zagospodarowanie skweru przy ul. Dworcowej
Szanowni Państwo,Gmina Knurów planuje modernizację budynku znajdującego się przy ul. Dworcowej 33 w Knurowie oraz zagospodarowanie skweru przy ul. Dworcowej
 
Czy uważa Pan/Pani, że realizacja powyższego projektu jest zasadna? – takie pytanie zostało zadana na internetowym portalu miasta /www.knurow.pl/ zapraszamy do wyrażenia swojej opinii.
 
 

 

 
 
 

 

info: knurow.pl

 

 

 

Knurów: Lokalny Program Rewitalizacji na lata 2016 – 2023 – wiodące projekty

 

1 KOMENTARZ

  1. No przecież mnie rozniesie…Czy Wy urzędnicy przestaniecie „planować” a zaczniecie robić?!Skończcie tłumaczyć się brakiem funduszy unijnych.Przecież na plac zabaw dla Dzieci pieniądze były już z funduszu obywatelskiego na co czekacie?Żeby z pompą przed kamerami otworzyć plac zabaw gdzie w innym mieście jest to normalne bez popisów.Czy to miasto jest takie biedne że Dzieci z tej dzielnicy muszą czekać na kąt do zabaw?!Gdzie Dzieci stąd mają się bawić na placyku przy msp1 gdzie zdemontowano połowę urządzeń bo jakiejś zrzędliwej babie przeszkadzało że Dzieci się bawią??? Nie zauważyła gdzie będzie mieszkać.Pewnie myślała że ten żółty budynek za płotem to urząd miasta a nie szkoła..

Comments are closed.