MARZENA MASZ TĘ MOC! -Miting Pływacki.

W niedzielę 17 grudnia 2017 r. na knurowskiej Pływalni Krytej aQuaRelax odbył się Miting Pływacki dla Pani Marzeny Szkodny.

Pani Marzena to opiekuńcza, ciepła i cudowna osoba. Jest zwyczajną kobietą, matką dwójki synów oraz żoną. Ma kochającą rodzinę i przyjaciół którzy ją wspierają. Tak jak większość kobiet wstaje rano do pracy, boryka sie z takimi samymi problemami jak każdy z nas. Przez to jak ją życie doświadczyło patrzy na to wszystko zdecydowanie inaczej, cieszy ją wschód i zachód słońca, to że może sobie usiąść w ogrodzie na ławce z mężem oraz spędzić czas z najbliższymi.

Przez większe akcje charytatywne czy nawet mniejsze gesty, możemy sprawić, aby na twarzach osób, które borykają się z chorobą pojawiła się radość i szczery uśmiech.

W całym przedsięwzięciu wzięły udział 33 osoby, 15 kobiet oraz 18 mężczyzn, oraz organizatorzy. Różnica wiekowa zaangażowanych i chętnych do pomocy w całej akcji charytatywnej była ogromna, najmłodszy uczestnik- Wiktor miał tylko 4 lata, najstarszy Pan Andrzej 53. Organizatorzy maratonu zanotowali, że w ciągu 12 godzin, uczestnicy przepłynęli w sumie 2260 długości co daje 56 km! Każda chętna osoba w ciągu godziny mogła przepłynąć dowolną ilość długości basenów.
W akcje zaangażowali się m. in. Przewodniczący Rady Miasta Pan Tomasz Rzepa oraz Pan Adam Sobierajski. Resztę uczestników można zobaczyć na zdjęciach zamieszczonych poniżej lub na stronie MOSIR:
http://mosirknurow.pl/archiwum/a1288,marzena-masz-te-moc-miting-plywacki

Dziękujemy wszystkim za ogromne zaangażowanie oraz chęć pomocy Pani Marzenie w walce z chorobą.