Karnawał ma się ku końcowi, ferie zimowe w pełni, aura zimowa dopisuje czyli odpowiedni czas dla miłośników jazdy na łyżwach.

Dlatego w dniu 7 lutego 2018 roku na sezonowym Lodowisku przy ul. Ułanów 8 w Knurowie amatorzy łyżew mieli okazję poślizgać się w godz. od 15:00 do 17:00.

W pierwotnym planie organizatorzy zapowiedzieli Karnawałowy Bal Przebierańców na lodzie, jednak z braku zaangażowania impreza przerodziła się w gry i zabawy.

Zabawa na sztucznym lodowisku to aktywna, zimowa rozrywka dla każdego. Stąd chętnych do wspólnej zabawy nie brakowało, a miejsca na tafli z każdą minutą było coraz mniej.

Ślizgać się na łyżwach to ogromna frajda, ale są takie osoby, którym jazda po prostej szybko się nudzi. Monotonię na lodowisku w szybki sposób rozproszyli prowadzący zajęcia Zbigniew Rabczewski i Patryk Pietraczyk.

Panowie ćwiczenia na lodzie prowadzili z wielkim zaangażowaniem, w zabawny i pomysłowy sposób, by każdy mógł osiągnąć oczekiwane rezultaty i satysfakcję z treningu – przez co zyskali sympatię uczestników.

Chętni, którzy w środę po południu postanowili uczestniczyć w imprezie zimowej na lodzie otrzymali od organizatorów słodkie upominki i rzeczowe nagrody.

Głównym organizatorem zimowego sportu na sezonowym Lodowisku przy ul. Ułanów 8, jak co roku jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji z Knurowa.

Relacja: Agnieszka Łyko