Rybniccy policjanci proszą o pomoc w poszukiwaniach zaginionej 16-letniej Costantiny S. Każdy, kto ma informacje na temat jej aktualnego miejsca pobytu proszony jest o kontakt z najbliższą jednostką policji. Można dzwonić także bezpośrednio do dyżurnego rybnickiej komendy wybierając numer (32) 429 52 55.

Z dotychczasowych ustaleń wynika, że małoletnia Costantina w dniu 27 grudnia 2017 roku, około godziny 21.30, wyszła z miejsca zamieszkania w Czerwionce-Leszczynach. Małoletnia do chwili obecnej nie wróciła do domu, jak również nie nawiązała kontaktu z bliskimi.

RYSOPIS: wzrost około 165 cm, szczupłej budowy ciała, włosy koloru brązowego z rozjaśnionymi końcówkami, proste, długie, z prawej strony wygolone.

WIEK: 16 lat.

UBIÓR: zaginiona ubrana była w bluzę koloru białego z kieszonką z przodu, spodnie dżinsowe ciemnoniebieskie, kurtka dżinsowa jasnoniebieska, buty trapery grafitowe.

ZNAKI SZCZEGÓLNE: brak.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionej proszone są o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rybniku pod numerem telefonu (32) 429 52 55, wydziałem kryminalnym KMP w Rybniku osobiście, mailowo: kryminalny@rybnik.ka.policja.gov.pl lub telefonicznie: (32) 429 52 80. Można także dzwonić na numer alarmowy 112.

Info: KMP Rybnik