Tragicznie zakończyły się poszukiwania 49-letniej mieszkanki powiatu rybnickiego. Ciało kobiety zostało znalezione wczoraj w godzinach popołudniowych. Przyczynę śmierci wyjaśni zarządzona przez prokuraturę sekcja zwłok. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają śledczy pod nadzorem rybnickiej prokuratury.

Rybniccy policjanci zostali wczoraj powiadomieni przez najbliższą rodzinę o zaginięciu 49-latki.  Widziana była ostatni raz w Adamowicach 16 listopada br. Mundurowi sprawdzali okoliczne szpitale, ośrodki, dworce, przystanki i miejsca gdzie mogła przebywać zaginiona. W poszukiwaniach uczestniczyli także strażacy. W akcję zostali zaangażowani nie tylko stróże prawa. Za pośrednictwem mediów, radia oraz telewizji zdjęcie zaginionej rozpowszechnione zostało na terenie całego regionu.

Wczoraj popołudniu rybniccy policjanci z pomocą psa służbowego na terenie leśnym odnaleźli ciało kobiety. Policjanci potwierdzili, że jest to zaginiona 49-letnia mieszkanka Adamowic. Sprawą zajmują się policjanci z rybnickiej komendy.

 

info: KMP Rybnik