Wydział Kryminalny rybnickiej komendy prowadzi postępowanie w sprawie napadu sklep. Śledczy dążą do ustalenia tożsamości mężczyzny widocznego na opublikowanych zdjęciach.

Apelujemy do wszystkich osób, które mają jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości oraz miejsca pobytu, o kontakt z Komendą Miejską Policji w Rybniku – tel. (32) 429 52 55 lub z najbliższą jednostką Policji pod numerem 997 i 112.

Dzisiaj, około 13:25 doszło do napadu na sklep zlokalizowany przy ul. Dworek w Rybniku. Sprawca, przy pomocy przedmiotu przypominającego broń palną, dokonał zaboru pieniędzy i uciekł w kierunku ul. Raciborskiej. Na skutek napadu żadna osoba nie odniosła obrażeń. Rybniccy śledczy pod nadzorem prokuratury, wykonują czynności mające na celu wyjaśnić okoliczności tego zdarzenia oraz doprowadzić do zatrzymania sprawcy.

Publikujemy wizerunek osoby podejrzanej o dokonanie przestępstwa. Mężczyzna jest w wieku około 35 lat, szczupły, około 180 cm wzrostu, był ubrany w ciemne spodnie, czarną kurtkę z kapturem, czarną czapkę i buty sportowe koloru czarnego z szarą wstawką.

Wszystkie osoby mogące pomóc w zidentyfikowaniu mężczyzny oraz osoby posiadające jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu prosimy o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rybniku pod numerem telefonu (32) 429 52 55, Wydziałem Kryminalnym KMP w Rybniku osobiście, mailowo: kryminalny@rybnik.ka.policja.gov.pl lub telefonicznie: (32) 429 52 80.

Można także skontaktować się z najbliższą jednostką policji tel. 997 lub wybrać numer alarmowy 112.

Info: KMP Rybnik