6.04 w knurowskim grzejniku najazd młodych kapel!. Na scenie wystąpią Wyjście Awaryjne, Pod Prąd oraz The Last Room. Będzie rock, będzie punk, trochę hip-hopu i dużo energii!

Wyjście Awaryjne to grupa muzyków z Trzebini, czynnie działających na lokalnej scenie muzycznej. Połączył ich niekonwencjonalny pomysł, styl i chęć realizacji swoich najskrytszych artystycznych planów. W dłoniach instrumenty, w duszy determinacja i brak granic! Szalona mieszanka rocka i hip-hopu rozbuja nawet największego marudę. W ubiegłym roku wydali demko, które możecie znaleźć tutaj:
https://wyjcieawaryjne.bandcamp.com/releases
https://www.youtube.com/channel/UCuwWcg433-orrhgB8CxErkA
https://www.facebook.com/WiA.band/

Pod Prąd to punkrockowy kopniak w starym klimacie. Chłopaki nie cackają się i walą prosto z mostu – prosta, agresywna muza, bezpośrednie teksty i brudny wokal Wojtala. Może i jest ich tylko trójka ale robotę robią za co najmniej trzech i pół. Z ich muzą możecie zapoznać się tutaj:
https://www.youtube.com/channel/UCQVTY-dWN_XT2GGvaRftMoA
https://www.facebook.com/pg/pod.prad.trzebinia/

The Last Room to zespół pięciorga przyjaciół, na którego repertuar składają się covery klasyków z rockowej półki i ciągle powiększające się grono autorskich numerów. Pierwsze skojarzenie do TLR to energia, której grupa nie szczędzi na koncertach, co przekłada się na zawsze dobrą, rockową imprezę.
https://www.youtube.com/channel/UCUcc58UDygtEEY1H0vXF9Lw
https://www.facebook.com/thelastroomTLR/

Info: Grzejnik Cafe