Podsumowania kolejnych okresów nauki w Szkole Tańca „Dance Academy” zyskują uznanie rodziców i zadowolenie przede wszystkim najmłodszych.
Dzisiejsze występy w knurowskim Domu Kultury były doskonałą okazją aby pokazać zdolności dzieci, umiejętności współdziałania w grupie oraz sprawdzianem z pokonywania stresu przed dużą publicznością.
Z pewnością szkoła zaczyna się rozwijać i czekają ją kolejne wyzwania. Mogliśmy zauważyć sporo grup już w najmłodszych rocznikach, które poznają pierwsze figury baletowe umożliwiające w przyszłości  znalezienie własnego kierunku tanecznego rozwoju.
Szkołę prowadzi Dominika Leśniowska, która również aktywnie uczestniczy w wielu wydarzeniach tanecznych i ciągle się rozwija.
Jeśli chodzi o kierunki jakie szkoła przyjęła to jest to z pewnością balet, gimnastyka artystyczna, jazz, hip – hop, cheerleaders oraz break dance.
Knurowskie pierwsze grupy jazzowe i baletowe wyróżniają się i z pewnością w przyszłości będzie to duża szansa na promocję naszego miasta. Duet jazzowy Julia &Julia zdobył już pierwsze wyróżnienie na jednym z ostatnich turniejów a zespół Jazz Kids cały czas ewoluuje i już zaczyna się przebijać w wielu tanecznych turniejach.
Jeśli chodzi o balet z pewnością dzisiejsze występy były z pewnością dopiero wkładem w to co będzie dalej. Cieszy zainteresowanie i zaufanie rodziców, że dzieci są w dobrych rękach i będą się rozwijać.

Początek jednak dały takie grupy jak Mix Tape i będąca na topie chwytająca nagrody grupa Extreme. Wkładem w dodatkowy rozwój jest grupa 20+ której należy pogratulować świetnego występu.

Relacja: Artur Socha

Dance Academy – występ wielu grup które tańczą w szkole na początek.

Po 5 zajęciach w szkole Dance Academy można stworzyć w grupie pierwsze zręby taneczne i umiejętności baletowe.

Balecik w czerwonych spódniczkach.

Mały hip hop Nikoli.

Jedna z grup baletowych Dance Academy.

Grupa 20 +, ciągle coś nowego i poszukiwanie nowych tanecznych kombinacji.

Układ z wstążkami. Grupa Pauliny Przesdzing.