„Pada śnieg, pada śnieg, dzwonią dzwonki sań! Co za radość, gdy saniami można jechać w dal, gdy pada śnieg, pada śnieg, dzwonią dzwonki sań, a przed nami i za nami wiruje tyle gwiazd…”

Cudownie! Wreszcie przyszła zima, śnieg, biała sanna. Dzieciaki rzucają się śnieżkami i lepią bałwana, dorośli szykują sprzęt na narciarskie szaleństwo,Lufcik na korbkę gra „Opowieść zimową”. Wszyscy kochają zimę! Ale czy na pewno? Wyobraźcie sobie największego zrzędę świata, wiecznie niezadowolonego i skwaszonego, któremu nic się nie podoba. Tak, to właśnie on nie cierpi zimy i każdy, nawet najmniejszy płatek śniegu, zamienia w kropelkę wody. Bo nie obce mu są z czarami i magią przygody! Czy dacie rade przekonać tego marudę, że zima, śnieg i mroźne miesiące są równie wspaniałe, co lato? Przekonajmy się na Scenie Forum Gliwice już 27.01. o godz. 12:00.

Ok. godz. 13:00 Hapijama Fun Art zaprasza na swoje warsztaty. Artyści propagują zdrowy i zrównoważony styl życia poprzez zajęcia ruchowe oparte na sztuce cyrkowej z elementami żonglerki, ekwilibrystyki oraz z wykorzystaniem rekwizytów kuglarskich i innych zabawek zręcznościowych. Prowadzą zajęcia animacyjne i warsztaty aktywizujące ukierunkowane na wspieranie rozwoju psycho-ruchowego oraz kształtowanie zachowań i poszerzanie kreatywności. Stwarzają alternatywę dla komputerów i telewizji.

Na oba wydarzenia – wstęp wolny. Do zobaczenia!

Info: fb Forum Gliwice