Tomek za naszym pośrednictwem chce zwrócić uwagę na fatalny stan ulicy Wieczorka.

„Witam, ostatnio napisałem prośbę o potrzebie remontu ulicy Wieczorka w Szczygłowicach. Wydaje mi się, że moje starania nie miały sensu bo i tak nic z tym nikt nic nie zrobił. Zaangażowałem w sprawę radnego Pawła Szkatułę i udało się załatwić spotkanie z jednym z urzędników który odpowiada za drogi w naszym mieście.
Wspólnie przeszliśmy całą drogę i pan urzędnik poinformował, że droga zostanie naprawiona i wszystkie odcinki drogi zostaną „pokropione” smołą i zasypane grysem.
Wszystko aby uniknąć sytuacji aby między domami się nie kurzyło a kamienie nie dostawały się na trawniki posesji (nie mówiąc już o uszkodzonych w pojazdach el. układu zawieszenia).

Teraz sedno sprawy, wyremontowana droga po 3 tygodniach wygląda tak jak na załączonych zdjęciach.

Chciałbym więc powiedzieć, że nic nie dają takie remonty bo nadal są dziury. Nie zostały zrobione wszystkie fragmenty drogi. Nadal się kurzy. Efekt remontu po 3 tygodniach nic się nie zmienił. Drogę tą remontują służby od 3 do 4 razy w roku i brak efektów. Czy jest sens ładować więc pieniądze w coś takiego?
Co się stało z asfaltem zdartym z ul 1 Maja? Co się stało z kostką brukową która tam była położona? Dlaczego tego nie można było wykorzystać na takie drogi dojazdowe których w Knurowie jest przecież mnóstwo? ”

1 KOMENTARZ

Comments are closed.